czwartek, 21 czerwca 2007

Remanenty - YAPA 2007

Zakończenie współpracy z firmą, dla której czas poświęcany przez rok, jak obliczyłem zabrał mi około 1/2 tego czasu, czyli w praktyce 2 etaty licząc ze świętami i weekendami, nareszcie robię porządki w komputerze i przypomniało mi sie że w marcu ze znajomym wybrałem się na YAPĘ do Łodzi, i właśnie wydobyłem parę fotek wykonanych w czasie jej wyprawy. Właściwie było by to lekkim nadużyciem pisanie że wybraliśmy się na YAPĘ, gdyż właściwie jedynym magnesem który sprowokował ta wyprawę był wspólny występ Słodkiego Całusa Od Buby z grupą Bez Jacka, podczas którego odbyła się pierwsza "filmowa" próba nowego aparatu:

Wiedzieliśmy na co się wybieramy, gdyż w zeszłym roku trochę także na wariackich papierach wybraliśmy się do Elbląga na Bazunę, w czasie której Słodki Całus Od Buby odchodził swój jubileusz i grał także z różnymi zaproszonymi zespołami, lecz na wszystkich największe wrażenie wywołało połączenie właśnie ich bardziej rockowego brzmienia z grupą, którą w 100% zaliczyć można do "krainy łagodności", grupą Bez Jacka, zaś fakt, jak się później okazało, że występ ten nie był poprzedzony w Elblągu próbami, kazał nam śledzić poczynania wspólne obu tych grup.

Miłym zaskoczeniem było usłyszenie dwóch premierowych utworów Słodkiego Całusa Od Buby, które można odsłuchać na stronie audycji Za Szybą pod Winampem.

5 komentarzy:

Kasia pisze...

Elbląga odżałować nie mogę, ale niedawno SCoB zawitał do mojego miasta;) reklamowali swój występ z Bez Jacka na Bieszczadzkich Aniołach...

Anonimowy pisze...

"Bieszczadzkie Anioły" niestety dopiero pod koniec sierpnia, lecz już za tydzień w Elblągu na Bazunie ponownie wystąpić mają wspólnie w sobotę 30 czerwca podczas nocnego koncertu:)

Kasia pisze...

no a ja znów na Bazunę nie dotrę... kurcze - ten Elbląg mi nijak nie po drodze, wolałam Trójmiasto, Wejherowo czy nawet Gniew...

Kasia pisze...

http://www.zak.lodz.pl/archiwum/yapa2007.php
a takiego linka ostatnio pocztą dostałam;)

Konrad pisze...

Dziękuję Ci bardzo Kasiu za linka, widzę że na stronie znajdują się nagrania także z tegorocznej Bazuny:)