piątek, 8 czerwca 2007

EKT Gdynia w Gnieździe

Nareszcie od 1-go czerwca jestem wolny, mija rok praktycznie bez weekendów i świąt, już się w taką pracę nigdy nie wpakuje, więc póki co korzystam z życia. I właśnie pierwszego czerwca trafiłem na koncert, prawie pod domem w tawernie Gniazdo Piratów, gdzie grał sobie zespół EKT Gdynia. Ponieważ niezbyt często jednak w Warszawie grają, można mówić o niejakim nawet farcie;) Krótki filmik myślę że dobrze oddający atmosferę koncertu z utworem "Monotematyczna piosenka turystyczna" - powszechnie znana jako "Piwko w kufelku":

Przy okazji wizyty w Gnieździe Piratów wpadło mi w ręce czasopismo "Szantymaniak", w którym zauważyłem informację która może Was zainteresować, o tym że ruszyło kolejne ciekawe radio internetowe Łódzkiego Pubu Keja w którym są prezentowane koncerty z tego lokalu http://radio.ekt.art.pl.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

witam, nieczęsto przypadkiem trafia się w sieci na kogoś kto też chodzi do Gniazda. na tym koncercie nie byłem, ale 18 maja też nieźle zagrali na urodzinach Taverny 10B - czyli wcale nie grają tak rzadko ;)

pozdrawiam! :)

Konrad pisze...

O urodzinach w 10-tce niestety nie słyszałem, ale istotnie wychodzi na to że EKT nawet często ostatnio zahacza o stolycę;) Wbrew pozorom osób wpadających do Gniazda sporo się po sieci pałęta, kiedyś najwięcej chyba można było ich spotkać na stronie Romka Roczenia, miejmy nadzieję że szybko powróci także do grania i powrócą zwariowane Gniazdowe Środy. Pozdrówka.

belka pisze...

a moze ktoś wie, gdzie ich można posłuchać w tym roku? Jakoś brak wiadomości w necie...:( Ja byłam w ubiegłym roku w Zegrzu..i było SUUUUPER :D:D Ja chcę jeszcze posłuchać EKT

belka pisze...

to że byłam w Zegrzu świadczy o tym, że byli w okolicach stolicy, ale brakuje wiadomości gdzie będą w tym roku. Pozdrawiam i czekam na wieści :)