poniedziałek, 23 kwietnia 2007

Kacza tajemnica Egiptu

Zainteresowało mnie bardzo znalezione gdzieś w sieci zdjęcie, niestety brak danych o autorze tej fotki jak i o badaczu, który dokonał epokowego odkrycia o IV RP w odległych piramidach egipskich. Wśród niezliczonej ilości hieroglifów znalezionych na ścianach, rzeczonego badacza przykuła informacja wyróżniona na poniższym zdjęciu:Można tylko żałować, że tego odkrycia nie dokonana minimum dwóch lat wcześniej, być możliwe że wtedy nasz kraj zabezpieczyłby się przed tą plagą egipską... Druga teoria głosi, że jest to fragment opisu ostatnich rządów cywilizacji egipskiej, którą sprawowali bliźniacy, którzy ponoć wsławili się obietnicą budowy 6 milionów nowych piramid, doprowadzając w ten sposób starożytną cywilizację do samounicestwienia.
Dodatkowo, jeszcze nie wiadomo czy ten zapis ma coś wspólnego z końcem świata, którego datę zarówno Egipcjanie jak i Majowie określili na 24 grudnia 2012 roku. Zresztą tak czy siak, przed wpadką przy organizacji Mistrzostw Europy w 2012 roku nawet koniec świata nas nie uchroni.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Cześć, witaj - czy można użyć tej grafiki w Nonsensopedii? Jest po prostu świetna :)

Jakby co, Nonsensopedia warta poczytania jest :>

http://nonsensopedia.wikia.com

Polecam szczególnie artykuły o polskich skoczkach narciarskich, m. in. o Robercie Matei. Zobacz także co piszą o Pawle Janasie i Leo :]

Konrad pisze...

Sprawdziłem niestety jak wiele podobnych rzeczy, być możliwe że od początku jest anonimowe, sam osobiście dostałem tą grafikę niedawno mailem bez komentarza (też nie mam źródła ani informacji czy pochodzi to z jakiejś strony) - cóż po donosie tramwajarza z Wrocławia na pewnego emeryta, profilaktycznie wiele takich dzieł fruwa sobie bezpańsko, a szkoda.
Dzięki za info o Nonsensopedii - piękne to dzieło :)

Anonimowy pisze...

hhe dobra ta antykacza tajmenica Egiptu pozdarwiam

Anonimowy pisze...

Fajne i pomysłowe :)

Co nie zmienia faktu, że fotomontaż ;)

Anonimowy pisze...

witam, fajny żart. Może inspirowany widocznymi w Abu Simbel w świątyni Ramzesa II wyrytymi w środku lustrzanymi kaczkami (zwróconymi do siebie dziobami). Nie można tam strzelać fotek więc brak mi materiału dowodowego.
A to udowadnia że słuszną linię ma nasza władza skoro już 3300 lat temu mówili i pisali o nich :)

Anonimowy pisze...

Moda na krytykowanie PiSu dociera wszędzie.

Konrad pisze...

Anonimie, zapewne Galu, gdzie to niby ta moda by miała docierać? Do Egiptu? Toż to raczej nie moda gdyż to ładnych kilka tysięcy lat temu było, raczej dawno ona przebrzmiała:P